Vilniaus baldai
Vilniaus baldai
Akcinė bendrovė „Vilniaus baldai“ – puoselėjanti senas tradicijas, taikanti modernias technologijas ir stabiliai bei nuosekliai auganti baldų gamybos bendrovė. Šiuo metu AB „Vilniaus baldai“ yra pirmaujanti korpusinių baldų gamybos įmonė, taikanti moderniausias korinio skydo technologijas.


Vilma
Vilma
AB „Vilma“ 2003 m. įkūrė didmeninės ir mažmeninės prekybos padalinį „Vilma electric“, kuris tiektų Lietuvos rinkai visą asortimentą prekių, reikalingų profesionaliam pastato elektros ir telekomunikacijos tinklų instaliavimui. „Vilma Electric“ siūlo platų europinius standartus atitinkančių, kokybiškų ir ilgaamžių AB „Vilma“ elektros instaliacijos prekių pasirinkimą – jungiklius, kištukinius lizdus, telefono ir kompiuterio lizdus, garsiakalbio lizdus ir daugelį kitų.


Klaipedos baldai
Klaipėdos baldai
AB “Klaipėdos baldai” yra viena didžiausių baldų gamybos įmonių Lietuvoje. Bendrovėje dirba 700 darbuotojų. Bendras fabriko plotas – 20.000 kvadratinių metrų. Gamybos kryptis – stambiaserijinė faneruotų natūraliu medžio lukštu dengtų baldų gamyba.


Nematekas
Nematekas
Nematekas“ kasdien paruošia daugiau kaip 80 tonų mėsos gaminių. Per dvidešimt veiklos metų pastebimai išsiplėtė įmonės užimami plotai, išaugo darbuotojų skaičius, išsiplėtė veiklos sritys bei gaminių asortimentas. Bendrovė dirba sėkmingai ir nuolat siekia pastovaus augimo. Taiko aukščiausius gaminamos produkcijos kokybės standartus.


Sba
SBA Baldų kompanija
SBA – tai lotyniškos frazės „Scitus Bonus Animus“ santrumpa, reiškianti „protinga geroji dvasia“. Pavadinimas atspindi tai, ko koncernas siekia ir kuo remiasi visuose savo darbuose bei sumanymuose. Savo veikloje koncentruojasi į 4 verslo sritis – baldus, aprangą, verslo centrus ir energetiką – kiekvienoje jų stengdamiesi būti pripažintais rinkos lyderiais.


Kruzas berner logo 2014 12 %28002%29
Kruzas Nordic Cosmetics Distribution
„Kruzas NCD" – tai viena didžiausių kosmetikos ir parfumerijos gaminių importo ir didmeninės prekybos įmonių Baltijos šalyse. Vykdoma aktyvi plėtra visose Baltijos valstybėse – 2007 m. „Kruzas NCD" įkūrė Latvijoje antrinę įmonę SIA "Kruzas NCD", 2009 m. gegužę pradėtas darbas ir Estijoje. Baltijos šalyse šiuo metu dirba 82 žmonės.


Krekenavos
Krekenavos agrofirma
AB „Krekenavos agrofirma“ – viena didžiausių ir moderniausių mėsos perdirbimo įmonių Lietuvoje. Daugiau nei 22 000 kv. m plotą užimantis gamybinių pastatų kompleksas pastatytas 2004 metais Kėdainių rajone. Mėsos perdirbimo komplekse dirba apie 800 darbuotojų. Per parą vidutiniškai pagaminama ir pirkėjams išvežama apie 100 tonų šviežios mėsos ir virtų bei rūkytų mėsos gaminių.


Rekyva
Rėkyva
Akcinė bendrovė „Rėkyva“ – viena seniausių ir didžiausių Lietuvos durpių pramonės įmonių, gaminanti aukščiausios kokybės durpes ir jų substratus profesionaliems augintojams. Bendrovė eksploatuoja Rėkyvos ir Degesynės durpynus Lietuvoje, taip pat durpynus Latvijoje.


Devold
Devold
UAB „Devold“ – vilnonių drabužių parduotuvė, siūlanti aukštos kokybės gaminius už itin patrauklią kainą. Įmonės veiklos pradžia siejama su 1853 metais – tai seniausia megztų drabužių gamybos įmonė Norvegijoje. UAB „Devold“ siūlo patogius ir kokybiškus vilnonius drabužius (kojines, megztinius, kepures ir t. t.), kurie puikiai apsaugo nuo šalčio ir drėgmės.


Logo retal
Retal Lietuva
RETAL Lithuania - moderni ir nuolat besiplečianti, PET pakuočių gamyboje savo veiklą koncentruojanti kompanija. Nuo pat veiklos pradžios bendrovės veiklos apimtys augo, buvo įsisavinamos naujos rinkos ir 2006 metus RETAL Lithuania pasitiko kaip didžiausia PET ruošinių gamintoja Rytų Europoje.


Lelija
Lelija
"Lelija“ – didžiausia Baltijos šalyse siuvimo įmonė,dirbanti nuo 1947 m., gamina kasmet apie 1 mln įvairių viršutinių drabužių vyrams, moterims ir vaikams, kurių virš 80% eksportuojama.


Eckes granini logo
Eckes-Granini Lietuva
UAB „Eckes-Granini Lietuva“ yra moderniausia sulčių gamybos įmonė Lietuvoje, siūlanti pirkėjams daugiau nei 20 rūšių sulčių, nektarų ir sulčių gėrimų, pilstomų į keturių rūšių pakelius. Kiekvienas vartotojas gali surasti jam skaniausias sultis patogiuose ir patraukliuose pakeliuose.


Lp logo colour
Lietuvos paštas
Bendradarbiaujame su UAB „Vygėja“ nuo 2013 metų. Įsitikinome, kad tai – lankstus, atidus poreikiams ir sąžiningas partneris.

AB Lietuvos paštas

Tadas Valančius
Rinkodaros ir komunikacijos departamento grupės vadovas


Vilniaus tranzitas logo
Vilniaus tranzitas
"Vilniaus tranzitas" priklauso logistikos kompanijų grupei "AD REM Group". Patogi strateginė padėtis (šalia tarptautinis oro uostas, aplinkkelis Vilnius – Minskas – Maskva, įmonės teritoriją siekia geležinkelio atšaka, atstumas iki rytinės ES sienos tik 32 km.) bei daugiametė patirtis aptarnaujant krovinius leido sparčiai vystyti šiuolaikišką sandėlių infrastruktūrą ir su tuo susijusias paslaugas.


Intersurgical
Intersurgical
Intersurgical yra pirmaujanti plataus asortimento medicininių kvėpavimo sistemų kūrėja, gamintoja ir tiekėja visoje Europoje. Mes tiekiame platų asortimentą priemonių, skirtų kvėpavimo takų priežiūrai - anestezijai, reanimacijai, deguonies ir aerozolio terapijai. Gaminiai skirti naudoti ne tik ligoninėse, bet ir namie.


Mida
Mida LT
AB „Mida LT“ – vienintelė gamykla Baltijos šalyse, gaminanti polimerinio bitumo stogo dangas: įvairių spalvų, modifikacijų, storio ir geometrinių formų lanksčiąsias čerpes šlaitiniams bei ritinines dangas plokštiems stogams. UAB „Mida LT“ (MIDA – žodžių junginio „minkštos dangos“ trumpinys) – viena iš rinkos lyderių tiek ritininių stogo dangų, tiek ir bituminių čerpių gamybos srityje


Snaige logo
Snaigė
Šaldytuvus „Snaigė“ parduoda nuo 1966 metų. 97% produkcijos eksportuoja į daugiau nei 30 Europos ir Azijos šalių. AB „Snaigė“ gamina virš 30 modelių apie 200 įvairių modifikacijų šaldytuvus, šaldiklius ir vertikalias vitrinas. Gamybiniai pajėgumai - 550 000 vnt. šaldytuvų ir šaldiklių per metus.


Untitled
AB "Utenos trikotažas"
“Utenos trikotažas” yra į vartotoją orientuotas, sertifikuotas aprangos gamintojas sėkmingai dirbantis dviejose verslo srityse:
-     Gaminami rūbai pagal užsakymus
-     Trikotažo audinių gamyba
Įmonė įsikūrusi 1967 metais Utenoje. Tai didžiausias trikotažo gamintojas Baltijos šalyse ir Vidurio/Rytų Europos regione. Įmonėje dirba virš 700 apmokytų darbuotojų.


Logo
Umaras

UAB "Umaras" kaupia patirtį polietileno plėvelių gamybos srityje nuo 1993 metų. Tai leidžia išmanyti pakavimo produktų rinkos poreikius, naujausias polietileno gamybos technologijas bei žaliavų rinkas.


Fiksavimas
VMG Grupė
VMG grupė – tarptautinė investicinė kompanija, vienijanti 25 įmones, kuriose dirba daugiau nei 4,5 tūkst. darbuotojų. Kompanija Baltijos šalyse, Lenkijoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse investuoja į
tvarių medienos gaminių gamybą, atsinaujinančią energetiką, ekologiškus pakavimo sprendimus, pramonės inovacijų ir technologijų vystymą, inžinerinių medienos konstrukcijų gamybą bei efektyvų infrastruktūros ir nekilnojamojo turto valdymą. VMG grupės produkcija eksportuojama į daugiau kaip 40 pasaulio šalių.