Machine vision
Atsekamumas, video inspekcija
Klaidų tikimybės eliminuoti praktiškai neįmanoma, dažnu atveju klaidos yra sąlygotos žmogiškojo faktoriaus, tokios kaip netinkamai prižiūrėtas spausdinimo įrenginys, pasibaigusios žaliavos, neteisingos galiojimo datos ant etiketės, netinkamo produkto etiketė ir panašios klaidos. Galime padėti Jums užkirti kelią šioms klaidos - konvejeriniai brūkšninių kodų skaitytuvai ar video inspekcijos sistemos - nuskaito kiekvieną produktą, jo rekvizitai yra palyginti su etalonu, kuris yra apibrėžiamas, esant bent menkiausiam neatitikimui aktyvuojami tam tikri scenarijai - stabdomas konvejeris, produktas pašalinamas nuo linijos ar kt. Taip pat ši įranga leidžia rinkti statistiką apie linijos darbo našumą, kurią galėsite panaudoti gamybos analizėje.
Untitled
Automatinis pakuočių svėrimas, brūkšninių kodų nuskaitymas bei perdavimas į apskaitos sistemą


Projekto tikslas:
1.     Automatiškai pasverti konvejeriu judančias pakuotes;
2.     Automatiškai nuskaityti brūkšninį kodą nuo pakuočių;
3.     Susisieti išmatuotą pakuotės svorį su konkrečiu pakuotės brūkšniniu kodu bei išsiųsti šiuos duomenis į apskaitos sistemą

Brūkšninių kodų nuskaitymui naudojami aukšto našumo pramoniniai skeneriai Datalogic Matrix 300N, sujungti į sinchronizuotą ID-net tinklą. Sistema nuskaito barkodą, esantį vienoje iš penkių plokštumų ir siunčia šį signalą į svėrimo sistemą. Produkto brūkšninis kodas susiejamas su jo svoriu ir siunčiamas į bendrą duomenų bazę tolimesniai apskaitai.
Banderolių brūkšninių kodų automatinis skaitytuvas
Automatiškai nuskaitomos banderolių juostos. Į duomenų bazę suvedami banderolių brūkšniniai kodai ir automatiškai generuojama ataskaita.
Skenavimo greitis - tūkstantis banderolių su Datamatrix ir PDF417 brūkšniniais kodais per 1-2 minutes.


Xpu full machine novexx 4c
Novexx XPU palečių žymėjimo įrenginys
Vokiečių gamintojo Novexx naujausias sprendimas palečių žymėjimui, atitinkantis pasaulinius žymėjimo reikalavimus.

Naujasis klijavimo įrenginys gali spausdinti ir klijuoti A5 formato etiketes, atitinkančias GS1 standartus. Klijavimas gali būti vykdomas dviejoms plokštumoms nereikalaujant paletės apsukimo. Įrenginys gali būti sumontuotas iš kairės arba iš dešinės konvejerio pusės. Kompaktiškas ir tvirtas dizainas užtikrina puikų įrenginio pritaikymą net sudėtingiausiose logistinėse aplinkose.

XPU klijavimo įrenginys naudoja laiko patikrintą ALX926 spausdinimo mazgą. Šis mazgas, palaikydamas “near-edge” spausdinimo technologiją, užtikrins puikią spausdinimo kokybę ypatingai dideliu greičiu.

XPU žymėjimo sistema palaiko standartinę 300DPI raišką, gali spausdinti etiketes iki A5 formato dydžio, pilnai atitinkančias GS1 standartą. Kokybei užtikrinti įrenginys gali būti komplektuojamas su papildomu skeneriu barkodams tikrinti.

Service contract
Pamirškite problemas! Visapusiškas serviso kontrakas
Serviso kontraktas su pratęsta garantija - puikus pasirinkimas pramonės įmonėms intensyviai naudojančioms spausdinimo/skenavimo įrangą. Serviso kontraktus siūlo Honeywell ir Zebra kompanijos savo gaminiams, priklausomai nuo pasirinkto paketo, serviso paslaugos apima visus galimus pažeidimus bei natūralų susidėvėjimą, tereikia grąžinti 70% įrenginio masės bei etiketę, kurioje matomas serijinis numeris. Atsiradus gedimui, pažeidimui, tiesiog užregisitruojate įvykį, atspausdinate etiketes, lydraščius, atvyksta kurjeris, paima įrenginį, jis sutvarkomas per terminą iki 5 d.d. (galima trumpesnis terminas, priklausomai nuo paketo) bei grąžinamas Jums.
Labeller
Sprendimai automatiniam etiketavimui
Automatinis lipnių etikečių aplikatorius su galima spausdinimo fukcija, palengvins rutinines etikečių klijavimo operacijas. Įranga gali tiksliai (ne daugiau 1 mm paklaida) klijuoti etiketes iš bet kurios pakuotės pusės, pagal Jūsų išreikštus reikalavimus, linijos, pakuojamo produkto bei pačios etiketės ypatumus pasiūlysime Jums optimaliausią sprendimą etiketavimui. Brangstant darbo jėgai dažna pramonės įmonė įsigyja automatinius, nepailstančius ir tikslius aparatus etikečių klijavimo darbams.

Galime Jums pasiūlyti tiek pačius etiketavimo įrenginius, tiek ir linijos sekcijas, kurios būtinos specifinės formos produktų transportavimui. Moduliniai įrenginiai leidžia įgyvendinti įvairius klijavimo uždavinius, suformuokite užduotį ir mes pateiksime Jums sprendimą.
Alx924
Tiesioginis etikečių spausdinimas ir klijavimas
Pramoninė automatika prekių žymėjimui ir atsekamumui. Pagal Jūsų reikalavimus, darbo specifiką parinksime Jums optimaliausią sprendimą prekių žymėjimui, atsekamumui, rūšiavimui, broko kontrolei, gamybos efektyvumo monitoringui, automatikai.

Galime Jums pasiūlyti:
• Automatinius lipnių etikečių aplikatorius tiek su spausdinimo funkcija, tiek be, etikečių klijavimui ant įvairių formų produktų iš bet kurios pusės
• Pilnus įvairių formų produktų etiketavimo sprendimus įskaitant konverjines sekcijas;
• Terminio perkėlimo ir karšto štampavimo spausdintuvus spaudai ant lanksčių ruloninio ar lapinio tipo žaliavų, maišiukų formavimo/fasavimo linijų ar kartoninių pakuočių išklotinių

Ale
Žymėjimas ant pakuočių
Žymėjimas tiesiogiai ant pakuotės - vientisas, kokybiškai, gerai atrodantis spaudas kuris yra pakuotės dalis. Galime Jums pasiūlyti spausdinimo/žymėjimo įrenginius, kuriais be vargo galėsite atspausdinti ant Jūsų gaminamų prekių kintamą informaciją, galiojimo datas, partijos numerius, brūkšninius kodus ir kt. Rašaliniai, karšto štampavimo, terminio perkėlimo, lazerinio markiravimo spaudos būdai - kiekvienas iš jų turi savų privalumų ir trūkumų, klauskite ir mes Jums pasiūlysime Jūsų individualiems poreikiams tinkamiausią spaudos būdą bei įrenginį.